Kuchnia przeznaczona dla dzieciaków, kontra klocki lego Friends - czyli, coś dla wszystkich małej księżniczki

Szukasz idealnego prezenciku przeznaczonego dla dziewczynki? Dowiedz się w dobry sposób, jakiego typu są jej upodobania! Przeczytaj nasz felieton, a z całą pewnością nie będziesz utyskiwać!
hot wheels
Opracował: Peter Zoon
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Czy Twoja Własna córeczka, wnusia, albo jakieś inne dziecko, które darzysz uczuciem posiada zapędy kulinarne? Ubóstwia siedzieć wewnątrz kuchni i robić z Tobą przeróżne rzeczy - dla przykładu lepić pierogi? Boisz się, iż temu małemu szkrabowi coś się stanie? Kup jej kuchnię dla dzieci! Kuchnia dla dzieci, pojawia się w bardzo wielu odmianach - z lodóweczką lub bez, do składania, drewniana, z ruchomymi częściami, wydająca odgłosy (tak zwana Interaktywna), mająca w posiadaniu światła, oraz wiele innych rzeczy. Kwoty tego rodzaju "sprzętów" są niewiarygodnie rozbieżne, gdyż można natrafić na kuchnie nawet w obrębie sześćdziesięciu złotych, choć zazwyczaj ich kwoty bywają zbliżone do dwustu pięćdziesięciu złotówek - jest to uzależnione ilością "dodatków" jakie zawiera kuchnia, i oczywiście jakiej bywa firmy.


Mała dziewczynka
Opracował: Travis Swan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Przerzućmy się teraz na drugi temacik, a konkretnie klocki LEGO friends. Są to klocki, które zaspokoją wymagania wszystkich dziewczynki, gdyż mają w posiadaniu dużo gadżetów, są proste w budowaniu, mają przeróżne rodzaje "temacików" - od hoteli po dżungle oraz przedszkola. Jak zostało napomknięte wcześniej istnieje cała gama dodatków - pośród tego laleczek - do tej linii zabaweczek.
Powstały nawet bajeczki i kolorowanki z tego typu tematu, aby można było ukontentować wymagania nawet najbardziej młodych.


Nie zwlekaj w dalszym ciągu oraz zrób zakup dla twojego dzieciaka już w tej chwili!
2018-01-18 09:52
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.