To święto nie bywa już jedynie amerykańskie, również polskie dzieci pragną celebrować Halloween, więc już dziś obmyśl przebranie

Pomału zbliża się dzień Halloween, nazywanego też czasami świętem duchów. Obchodzenie tego radosnego, a zarazem trochę makabrycznego święta wzięło się ze Stanów Zjednoczonych, jednak w Polsce również się już solidnie zakorzeniło.


Niezbędny będzie odpowiedni kostium
Halloween to święto, w czasie którego najmłodsi wędrują od drzwi do drzwi i proszą o cukierki. Żeby dzień ten uzyskał stosowną oprawę, zakłada się kostium halloween. W równym stopniu dzieci, jak również i ich opiekunowie przebierają się za przeróżne potwory, demony, czarownice lub sympatyczne wróżki oraz elfy. Tak przebrane wędrują po sąsiedztwie, lub biorą udział w balach lub innych atrakcjach.

Jeśli musisz sprawdzić prawdziwość informacji umieszczonych w tym materiale, to kliknij tu i zweryfikuj info u źródła a zdobędziesz całkowitą gwarancję w tej sprawie.

Przebranie na Halloween można zrobić samodzielnie,
dron z kamerą na halloween
Opracował: Walter
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
kupić, albo wypożyczyć w specjalnych punktach.


Również dorośli bawią się w zabawy z przebraniem
Nie tylko najmłodsi wielbią podobne imprezy podczas których można założyć przeróżne zabawne lub troszeczkę straszne kostiumy. Dorośli również pragną brać udział w tego rodzaju przyjęciach oraz wybierają się na bale z okazji karnawału albo Halloween. W przypadku zabaw karnawałowych jest bardzo duże zróżnicowanie, jeśli chodzi o kostiumy. Popularne są szałowe maski weneckie, za którymi można skryć swoje oblicze. Tradycja zakładania tego typu masek w czasie karnawału wzięła się, jak nazwa wskazuje z Wenecji. Tego typu maski znakomicie pasują zarówno paniom, jak też mężczyznom.


Stanowią optymalne uzupełnienie strojnych sukien oraz kostiumów różnorakiego typu. Tak samo jak stroje na Halloween, maski weneckie też można kupić albo wypożyczyć, choćby w teatrze.
2019-08-30 17:17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.