Jeżeli chcesz zdobyć lepsze stanowisko, powinieneś nauczyć się angielskiego

Język angielski jest najpopularniejszym językiem na całym świecie, używając go można dogadać się właściwie w każdym zakątku. Czy to na wakacjach w ciepłych krajach czy na spotkaniu zawodowym w Paryżu, w każdym miejscu sprawdza akurat angielski.
Pragniesz awansu? Podnieś swe umiejętności

polecam link
Opracował: University of the Fraser Valley
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Osoby, które pragną awansować, powinny być świadome, jak istotne w karierze są kwalifikacje i umiejętności. Jeżeli pragną odnosić sukces oraz zdobywać stanowiska wyższego szczebla, powinny zadbać o to, by stać się atrakcyjnymi kandydatami w oczach szefa. Da się to osiągnąć, biorąc udział w profesjonalnych szkoleniach zwiększających kwalifikacje. Niektóre z tych szkoleń organizują osobiście pracodawcy, jeśli im zależy, by ich pracownicy przyswajali coraz to nowszą naukę oraz byli coraz lepsi w tym, co robią. Jednak wszystkie kursy jest okazja zrobić również na własną rękę, ponieważ jest to inwestycja w przyszłość zawodową.


Język obcy wciąż jest przydatny

Nauka języka obcego jest zawsze dobrym posunięciem, jeżeli chce się podnieść zawodowe kwalifikacje. Coraz więcej stanowisk wymaga, żeby pracujący na nich ludzie, umieli porozumiewać się z zagranicznymi kontrahentami, jak też zajmowali się sprawami na szczeblu międzynarodowym. Jednak nie powinno się sądzić, że język angielski przydaje się tylko w korporacjach, bo jego znajomość bywa przydatna też przy pracy w
angielski
gastronomii, handlu, hotelarstwie oraz każdej innej branży.


Polecamy też

Kursy języka angielskiego w gronie najmłodszych i osób dojrzałych

angielski
Opracował: Kaplan International English
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Aktualnie nauka języków obcych stała się w zasadzie koniecznością dla dużej liczby ludzi. Z umiejętności posługiwania się językami wynika bowiem dużo rozmaitych korzyści, wiążących się przede wszystkim z prostszym przemieszczaniem się i nawiązywaniem kontaktów z obywatelami innych państw. Na chwilę obecną natomiast przemieszczanie się z kraju do kraju jest duzo prostsze niż kiedyś, więc tym bardziej warto znać języki i kulturę innych krajów.


Języka angielskiego ucz się od profesjonalisty

Jeżeli planuje się zacząć naukę angielskiego, trzeba dopilnować, by lekcje prowadził prawdziwy fachowiec. Nie bacząc na to, czy ma być to nauka od podstaw, czy jedynie przypomnienie dawno nieużywanego języka, dobrym rozwiązaniem będzie szkoła językowa. Lekcje w takiej szkole są bardzo skrupulatnie przygotowane, a obecność innych studentów pozwoli trenować rozmówki oraz słówka w formie ustnej. Właściwej szkoły językowej można poszukiwać w gazetach lub w internecie, np. wpisując w wyszukiwarkę zapytanie "kursy angielskiego warszawa" - szczegóły na tej stronie. Skutecznym pomysłem może być też zapytanie przyjaciół, czy mogą polecić jakąś dobrą szkołę językową w danym mieście.
2018-08-01 13:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.