Wyjątkowe podarki jakimi możemy obdarować nasze pociechy

Każde dziecko zasługuje na to, aby je doceniać oraz nagradzać. Jeżeli i nasza pociecha wymaga niemałego dopieszczenia z naszej strony – a zatem rodziców, to jesteśmy zmuszeni dobrze przemyśleć, co zagwarantuje jej największą radość.

grupa dzieci w trakcie zabawy
Opracował: U.S. Army Corps of Engineers
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Nie da się zaprzeczyć, że większość podarunków nie jest specjalnie trafionych, więc kto jak kto, ale rodzice powinni dobrze dobierać upominki, albowiem ich rolą jest wywołać na twarzy dziecka szczery uśmiech. Już dziś zatroszczmy się o to, czym obdarzymy swoje dziecko na nadchodzące Święta, podczas urodzin lub z okazji ukończenia szkoły. Niekiedy sprawianie niewielkich niespodzianek, na przykład za widoczne postępy w matematyce, może spowodować, że nasz mały urwis będzie jeszcze mocniej zmotywowany do pracy. Nie oczekujmy, iż pozytywne wzmocnienia nasze dziecko odbierze w szkole lub na podwórku, bo to właśnie dom jest przestrzenią, w której każdy z nas powinien rosnąć czując, iż jest się docenianym i zauważanym.


Polecamy też

Najpiękniejszy wystrój pokoju dla niemowlęcia - sprawdź!

Niemowlę
Opracował: Trevor Leyenhorst
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Urodziny bobaska to zawsze długo i niecierpliwie oczekiwanym momentem. Wystrój pokoju dla niemowląt musimy być dostosowany do potrzeb malucha jak i jego rodziców.


Jeśli w takim razie zależy nam na tym, by spożytkować rozumnie pieniądze oraz jednocześnie zadowolić swoje dziecko, to zabawki kreatywne mogą być świetnym wyjściem naszych dylematów podczas robienia zakupów- zabawki rozwijające kreatywność. Jeżeli udamy się do sklepu z konkretnym celem, to prościej będzie nam go urealnić, niż szukając nie wiadomo czego. Przemyślmy skrupulatnie, jakie zabawki kreatywne najbardziej będą podobać się naszej latorośli. Jeśli widzimy, że dziecko wykazuje np. talent plastyczny, to narzędzia malarskie będą strzałem w dziesiątkę. Poszukajmy mocnych stron naszej pociechy oraz wzmacniajmy je, bowiem to dzięki naszemu wsparciu wszystkie dobre predyspozycje mogą się całkowicie rozwinąć.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.