W co ubierać modnie nasze pociechy? Zobacz nasze propozycje.

Gdy nasze dzieci zjawiają się na świecie, próbujemy podarować wszystko, co najwspanialsze. Najczęściej jest tak, że rodzice rekompensują swoim dzieciom własne niedostatki z dzieciństwa. Jeżeli zatem ktoś wychowywał się w latach 80. ubiegłego wieku, może mieć mały kompleks na tle mody. W tym czasie zwykle odziedziczaliśmy ubrania po starszych krewnych. Poza tym, wszyscy byli ubrani bardzo podobnie. We współczesnej modzie jest ogromna swoboda. Posiadamy dostęp do wszystkich, liczących się na świecie, marek. Dzisiaj jest w stanie nas ograniczać jedynie liczba zer na metce.
dzieci
Opracował: ikhou
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Także w modzie dziecięcej nastąpił ogromny progres. Teraz można ubierać nasze dzieciaki w stroje światowych projektantów. To właśnie robią słynne osobistości. Ich urocze maluszki, które nawet jeszcze nie chodzą, już są ikonami mody. Co raz częściej słychać o kilkuletnich faszonistach, którzy sami kompletują sobie stroje, zgodne z najświeższymi trendami . Dzisiejsza odzież dziecięca to ogromny wybór kolorów i modeli. Dowolna modna sieciówka produkuje też ubrania dla dzieci. Mnóstwo z nich to miniatura pomysłów dla starszych. Dzięki temu, można ubierać nasze dzieci zgodnie z naszym stylem. Nie zapominajmy jednakże, że to w końcu są jedynie dzieci. Nasze córeczki będą jeszcze miały czas na modne leginsy i tuniki. Warto więc zachować w tych igraszkach z modą umiar i ubierać nasze maluchy stosownie do ich wieku. Tym bardziej, że sukienki dla dziewczynek potrafią być bajkowe. Również dla naszego urwisa znajdziemy przeurocze porteczki i zawadiacki berecik.

Inne rzeczy dla maluchów: .

Polecamy też

Place zabaw dla młodych zdecydowanie powinny być przede wszystkim całkowicie bezpieczne

dzieci
Opracował: Ghislain Berger
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach na nasze dzieci czeka o wiele więcej niebezpieczeństw niż jeszcze kilka lat temu. Dzisiaj chyba żaden rodzic nie wyobraża sobie aby zostawić swoje dziecko bez nadzoru - tymczasem jeszcze kilka lat temu to my sami wychodziliśmy na zewnątrz z innymi dzieciakami i bawiliśmy się w przeróżnych miejscach, w których czasem było mocno niebezpiecznie. Obecnie jednak czasy się trochę zmieniły, dlatego na pewno powinieneś wielką uwagę zwracać na to, gdzie bawią się Twoje dzieci. Okazuje się, że nawet klasyczny plac zabaw może nieść za sobą różne zagrożenia - dlatego powinieneś zawsze skrupulatnie sprawdzać stan placu zabaw, na którym bawią się Twoje pociechy.


Pamiętajmy, że sukienki dla dzieci muszą być uszyte z najlepszej jakości materiału, który będzie delikatny dla cienkiej skóry naszych dzieci. Jeżeli zauważymy, że po noszeniu któregoś ubranka, nasz maluch ma zaczerwienioną skórę, usuńmy tę rzecz z garderoby. Za każdym razem stawiajmy na naturalne tkaniny, które nie wywołują u maluchów alergii. Nie zmuszajmy też naszych maluchów do wkładania ubranek, które im się nie podobają. Zostawmy im dzieciństwo. Na zabawę z modą jeszcze przyjdzie czas, a teraz niech panuje feeria kolorów, serduszek i kokardek.
2018-06-21 21:39
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.