Potomstwo to sens naszego życia, z tym zgodzi się każdy jeden rodzic

To dla nich pracujemy, to im chcemy zagwarantować jak najbardziej luksusowe warunki do życia. Nie jesteśmy w stanie odmówić wielu rzeczy, z bardzo dużą pasją i radością lubimy za to spełniać różne zachcianki swojej pociechy.


rolety
Opracował: Franc Gardiner
Podpatrzone na: Franc Gardiner


Polecamy też

Przyrządy dla dziatwy na place zabaw

chłopiec gra na Xbox 360
Opracował: Redazione Fuorigio.co
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Place zabaw aktywizują wyobraźnię najmłodszych, inspirują do kontaktu z równolatkami, do pokonania nowych wyzwań i przede wszystkim do ruchu na świeżym powietrzu.


Na rynku osiągalnych jest wiele sprzętów, które jest możliwość ulokować na placu zabaw.


sprzęt
Opracował: Biuro Kwiatowe Holandia


Kosmetyczka w stylu glamour
Opracował: EMPIK
Podpatrzone na: EMPIK


Nasza miłość do pociech bywa ślepa - to pewne. Od najmłodszych lat zakupujemy maluszkom jak najbardziej wymyślne zabawki, ze szczególnym uwzględnieniem tych, które w obecnym czasie okazują się najmodniejsze. Nie szczędzimy pieniędzy na najpiękniejsze ubranka, przepiękny wózek i fantazyjną kołyskę. Nawet nie dopuszczamy takiej myśli, że mogłyby być to sprzęty używane . Nasza pociecha po prostu musi mieć wszystko najlepsze. Zauważcie, drodzy rodzice, że tak od najwcześniejszych lat nauczona pociecha początkowo chce tylko wymarzonej zabawki, w przyszłości te potrzeby wyraźnie zwiększają się. Czy jesteście pewni, że za każdym razem będziecie mieć możliwość zaspokoić te potrzeby? Jak nastoletnie już dziecko poprosi o coś o wiele bardziej kosztownego - odmówicie? Pewne tak, gdyż koszt przekroczy możliwości finansowe. Czy nie lepiej więc od najwcześniejszych lat przyzwyczajać malucha do tego, że nie jesteśmy w stanie spełniać każdej jego zachcianki?Niewątpliwie zaoszczędzimy nerwów nie jedynie sobie, lecz i stresu dziecku. Od samego początku przecież wiemy, iż zwiekiem zabawki okazują się się bardziej kosztowne.


Mądra miłość do malucha wcale nie jest łatwa. Rzeczywiście bardzo niewielu rodzicom to się udaje.


Czasami powinno się się jej uczyć niesłychanie długo, lecz niewątpliwie uzbraja nasze dziecko w to, co przyda mu się w życiu najbardziej. Jesteśmy zobowiązani nie wyłącznie dawać, ale również i wymagać czegoś w zamian.
2017-12-04 11:26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.