Zbliża się czas Twojego porodu? Musisz rozpocząć kompletowanie wyprawki dla malucha!

Ciąża to bez wątpienia jeden z najfajniejszych okresów w życiu niemal każdej kobiety. Jeżeli Ty również oczekujesz swojego pierwszego dziecka, musisz zacząć zastanawiać się nad kupnem najpotrzebniejszych rzeczy już teraz - jeśli zabierzesz się za to wystarczająco wcześnie, wtedy tuż przed samym rozwiązaniem będziesz miała spokojną głowę, a jednocześnie czas po porodzie będziesz mogła w całości poświęcić swemu dziecku i przeznaczyć na odpoczynek.


Łóżeczko i akcesoria


Na początek bez wątpienia musisz kupić łóżeczko dla pociechy - zwykle młode mamy mocno korci, aby spać z pociechą w jednym łóżku, jednakże mimo wszystko niemowlak musi mieć swoje łóżeczko, w którym będzie spać chociażby w ciągu dnia, kiedy Ty będziesz zajmować się innymi rzeczami. Jeżeli już zdecydujesz się na wybór łóżeczka, wówczas musi zainteresować Cię także pościel niemowlęca - musi być zrobiona z najwyższej jakości bawełny, tak aby była zupełnie bezpieczna i miękka dla Twego dziecka - czytaj o pościeli dla niemowląt. Pościel niemowlęca bez wątpienia jest czymś, na czym nie można oszczędzać, jednakże powinnaś od razu kupić kilka kompletów - małe dzieci niestety szybko wszystko brudzą, zatem będziesz musiała zmieniać taką pościel o wiele częściej niż własną.


marina - sklep
Opracował: Graham C99
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Ubrania dla dzieci


serwis
Opracował: Lothar Spurzem
Podpatrzone na: http://commons.wikimedia.org


Praktycznie każda mama zwykle szaleje na punkcie małych ubranek dla niemowlaków - jeśli Tobie także się to zdarzyło, wówczas z pewnością musisz wziąć duży oddech.


Niemowlęta rosną bardzo szybko, więc może okazać się, iż niektórych ubranek nawet nie zdążycie ubrać. Dobrym pomysłem na pewno będzie wymienianie się ubrankami dla dzieci z innymi mamami.
2018-06-21 23:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.